שלום, שמי ארנון נחמיאס, בוגר קורס מורי-דרך של בית הספר לתיירות, שליד האוניברסיטה חיפה, ובוגר מכון אבשלום לידיעת הארץ. מורה-דרך מוסמך מטעם משרד התיירות ומדריך טיולים, בעל תו תקן של משרד החינוך.

אני בעל תארים בפסיכולוגיה ובעבודה סוציאלית, ועוסק מזה כעשרים וחמש שנה בטיפול, כפסיכותרפיסט ומטפל משפחתי מוסמך. במקביל, לאורך כל הקריירה שלי, לא זנחתי את אהבתי האמיתית: ארץ-ישראל, נופיה ואתריה. אני בקיא בשבילי הארץ, ומטייל בהם עוד מימי נעוריי. אני מהמאושרים הבודדים שהצליחו להפוך תחביב למקצוע, ומאז אני מדריך טיולים.

    ארנון נחמיאס
ארנון נחמיאס    

"נופים – טיולים בכיף" הוא שמה של חברת הטיולים שלי, בה אני עוסק בהדרכה ובהפקת וארגון טיולים ליחידים ולקבוצות, כולל: טיולי נושא, טיולי שטח, ימי-כיף וגיבוש, סדנאות העשרה ועוד. הדגש הוא בארגון מושלם, תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, ולהפקה מקורית, על-מנת לספק חוויה ייחודית ובעלת הנאה מירבית.

היום, 17 שנה לאחר שהתחלתי לעסוק במקצוע זה, אני בעל ניסיון עשיר בהדרכת טיולים לכל : לילדים, לנוער ולמבוגרים. לגמלאים ולמטיבי לכת. בכל המסגרות בארץ ובחו"ל: בחברה להגנה הטבע, אגד תיור ובחברות טיולים מובילות, עבור מארגני תיירות ,סוכני תיירות ,קבוצות פרטיות , מערכת החינוך ועוד...


     
כל הזכויות שמורות לארנון נחמיאס, נופים - טיולים בכיף בע"מ © 2006 | גני-אביב: נייד: 2422810-052, טלפקס: 08-9255208